Jan Andrašší

Jmenuji se Jan Andrašší a fotografii jako takové se věnuji více jak 10 let. Přes mé počátky v módní a portrétní fotografii, jsem se řízením osudu dostal ke svatební fotografii, která mi natolik učarovala, že jsem se jí rozhodnul věnovat veškeré své schopnosti a um. Tím, že každá svatba a příběh budoucích novomanželů jsou pokaždé úplně jiné, lze takovou životní událost vyprávět skrze fotografie na milion způsobů a nikdy Vás to neomrzí. Ba naopak, díky tomu se snažím své umění neustále zdokonalovat, abych s každým projektem mohl odevzdat svým klientům něco víc jak objednanou službu. Především chci předat příběh, příběh dvou lidí, kteří se rozhodli ztvrdit své rozhodnutí - žít spolu – skrze jejich svatební obřad. A všechno to co se děje před-během-po obřadu je mi ctí zachytit na svých fotografiích a vytvořit tak trvalou vzpomínku, ke které se budou s láskou po letech rádi vracet.

Kromě svatební fotografie se věnuji focení dětí a rodin. Tato oblast je mi velmi blízká neboť mám sám dvě malé děti (děvče a chlapec). Velmi rád si také sem tam odskočím k fotografii portrétní či fotkám typu budoir a glamour. Veškeré mé práce najdete zde v galeriích.

Děkuji vám, že jste si našli čas na mé fotografie a v případě vašeho zájmu o mé služby, mne prosím kontaktujte. Budu se těšit na další výzvy.

Jan Andrašší

TOPlist